Hakkımızda

Image-HasTech

tricotte, başlangıçta 30 yılı aşkın tecrübemizle sadece triko alanında yol aldığımız için markamızında triko ağırlıklı olmasını isteyerek çıktığımız yolda tricotte "triko örme" anlamı ile gerçek işimiz ve gönül bağımız olan sevgiyle yaptığımız işimize mükemmel bir uyum sağlayan yeni markamız oldu.

tricotte, modern ve yenilikçi tarzı ile triko sektörüne genç ve dinamik bir enerji katma amacındadır. İplikten pakete kadar tamamen kendi triko örme makinalarımız, atölyelerimiz ve uzman personelimizle özenle üretip paketlediğimiz tüm ürünlerimiz tek tek kalite kontrolden geçerek satışa hazırlanmaktadır, her ürün ipinden, örgüsüne, dikiminden, ütüsüne, katlamasından, paketlenmesine kadar tüm ayrıntılarıyla detaylı incelenerek gönül rahatlığıyla sizlere ulaştırılır.

Triko örme alanında rahatlık ve esneklik ön planda olduğundan ürünlerimiz ister iş, ister spor, istersenizde günlük alanda kullanabileceğiniz rahatlıkta üretilmektedir. Triko örme ürünlerin esnek yapısı nedeniyle rahatlığı tercih sebebi olduğundan kullandığımız hammaddelerinde kalite ve sağlıklı olmasına özen gösteririz.